כל הסיבות הנכונות לרכוש ביטוח נסיעות לסיני

אם תגיעו לסיני ותגלו פתאום ששכחתם לארוז בגד ים – בקטנה, תמיד תוכלו למצוא איפה לקנות אחד חדש. אם תשכחו לקחת אתכם דולרים – מבאס, אבל אפשר בלי בעיה למשוך לירות בכספומט. ואם תשכחו את חליפת הצלילה שלכם – ישכירו לכם אחת בשמחה. אבל מה יקרה אם תגיעו לסיני ותגלו ששכחתם לעשות ביטוח נסיעות? לזה יהיה קשה לאלתר פתרון נוסח סיני ולכן מדובר בסוג הבעיות שהדרך הכי טובה להתמודד איתן היא פשוט למנוע אותן מראש ולהפעיל ביטוח הרבה לפני שיוצאים מהארץ.

 

"רגע, אבל למה בכלל אני צריך ביטוח נסיעות לחו"ל? זה אשכרה מטר מאילת".

טכנית זה נכון, סיני היא אכן כמעט תאומה סיאמית של אילת, אבל הגבול עדיין נמצא שם ביניהם. וברגע שאתם חוצים את מעבר הגבול לסיני, קופת החולים, ביטוח הבריאות וכל מי שדואג לכם בשוטף – לא עובר אתכם אלא ממתין בסבלנות במעבר טאבה. המשמעות היא שאם חס וחלילה חטפתם מכת שמש מרביצה על החוף, פתחתם את הראש בבריכה או שסתם האוכל בבופה בא לכם לא טוב – לא יהיה מי שישלם עבורכם את החשבון במיון או במרפאה.

כרטיס ביטוח

"שטויות, נו, אז אני אקח מונית לאילת והחבר'ה הטובים ביוספטל יטפלו בי"

חד משמעית נכון שעדיף שרופאים ישראלים שמדברים את השפה ויש להם את כל האבזור והציוד שצריך יטפלו בכם. אבל מה קורה אם אין מצב לעלות על מונית לאילת? מה קורה אם הפציעה קצת יותר מסובכת? או שאתם צריכים לראות רופא עכשיו, מהר, דחוף ואין מצב לנסוע את כל הדרך? או אם קורה בדיוק ההפך, רק צריך חבישה קטנה או אינפוזיה – בשביל להרוס את הזולה ולנסוע לאילת? לא יותר פשוט לקפוץ רגע למרפאה ליד?

 

"בקטנה, סיני זולה. בטח גם זול לראות רופא. מקסימום – נשלם".

קודם כל, רפואה ברמה גבוהה עולה כסף, בכל מקום. אבל מעבר לזה, מה קורה אם דברים הסתבכו? לא תעדיפו שיטפלו בכם רופאים ישראלים מקצועיים עם ניסיון, ידע ומכשור ברמה גבוהה? כי ביטוח נסיעות דואג גם לפינוי. ואת החשבון על פינוי לארץ – בטח שפינוי מוטס –  אף אחד לא רוצה לשלם בעצמו. בוודאות. אף אחד לא רוצה לשלם ביוקר על חופשה זולה, בטח שההוצאה לא מתוכננת מראש.

 

"בסדר, אבל אני בריא רוב הזמן. לא ראיתי רופא כבר מאה שנה. למה שזה ישתנה בסיני?"

  1. כי חוק מרפי 2. כי ראינו כבר איך נוהגים בסיני, אף אחד לא ייקח סיכון על זה. אבל מעבר לזה, ביטוח נסיעות לא דואג רק לענייני בריאות. הוא כולל, בין היתר, ביטוח כבודה. אם מישהו ירים לך את המזוודה? התרמיל יעלם פתאום מהחושה? וזה לא מדע בדיוני, אלו דברים שקורים. לא עדיף פשוט להרים טלפון לחברת הביטוח ולקבל החזר? וזה עוד לפני שבכלל הגענו לחלק בפוליסה שעוסק בחילוץ והצלה. אלו דברים שנכנסים לקטגוריה של "חס וחלילה לא עלינו" וברור שמבאס בכלל לחשוב על זה לפני שיוצאים לחופש. אבל הידיעה שאם קורה משהו, צוות חילוץ ישראלי נמצא בדרך אליך תרגיע לא רק אתכם, אלא גם את אמא ואבא.

 

"בסדר, אני אעשה ביטוח. אני משוחררת או שיש עוד הפתעות?"

לא, זה הכל. אלא אם כן את מתכננת גם לצאת לצלילה או רכיבה בהרים או כל דבר שהוא יותר מבריכה ובאולינג, כי זה דורש הרחבה לספורט אקסטרים. אין מה לדאוג, זאת תוספת של גרושים. רק ממש חשוב לומר את זה לנציג בטלפון או לסמן במקום הנכון כשמזמינים ביטוח באינטרנט. אפשר בקלות לערוך ביטוח כזה דרך חברת פספורט קארד שגם מציעה ביטוח בסיסי מצוין וגם את כל ההרחבות הדרושות לטיול שלך בסיני, כולל חילוץ, הטסה והצלה.

 

"ומה יקרה אם בכל זאת הגעתי לסיני וגיליתי ששכחתי?"

אל תעשו את זה. אל תגיעו לסיני ותגלו ששכחתם. ביטוח נסיעות אפשר להפעיל רק לפני שיוצאים מהארץ. והדבר האחרון שאתם רוצים זה לחצות בחזרה את הגבול רק כדי לנהל שיחה עם חברת ביטוח. פשוט תזמינו מראש. הנה כלל פשוט: סגרתם תאריכים למלון? תרימו טלפון לפספורט קארד וסגרו ביטוח. כמה קל, ככה פשוט.

תוכן עניינים

מעוניינים לפרסם כתבה אצלנו באתר ?
כתבות אחרונות
אהבתם?
שתפו עם החברים!
מאמרים נוספים
שאולי תאהבו